Instagram: 3 steps to get more followers!

Dla wielu osób najważniejsza na Instagramie jest liczba obserwatorów. Komentarze typu like za like czy follow za follow uprzykrzają życie wielu Instagramowiczom. Nie o to tutaj chodzi! Ważny jest przekaz a nie wybłagane polubienia. Przede wszystkim należy skupić się na publikowanej treści: ciekawe ujęcia, trafne hashtagi... Jeśli Wasze prace będą godne uwagi, ludzie sami Was znajdą. Czasem można jednak zdobyć popularność na skróty, bez wymuszania i nielegalnych zagrywek. Nie jest do tego potrzebna żadna aplikacja przynosząca więcej kłopotów niż pożytku :) Wystarczy telefon, tablet, laptop czy cokolwiek z dostępem do sieci. 

Zaczynamy!
1. Wchodzimy na profil, który ma dużo obserwatorów, np. Instagram
2. Klikamy Obserwuj.
[Clik Follow]


3. Czekamy kilka sekund i przestajemy obserwować.
[After few seconds click Unfollow]
I jeszcze raz...

Kroki 2 i 3 powtarzamy aż do znudzenia lub osiągnięcia satysfakcjonującego efektu.
[Repeat steps 2&3 again and again...]


W ciągu 3 minut zdobyliśmy 3 obserwatorów! Proste, prawda? :)


Jak to działa? Gdy na zmianę zaczynasz i przestajesz obserwować dany profil praktycznie cały czas jesteś na górze listy obserwujących. W ten sposób stajesz się bardziej widoczny. Nie jest powiedziane, że wszystkie osoby, które Cię zaobserwują zostaną z Tobą na zawsze. Od tego momentu wszystko zależy od Ciebie! Pierwszy krok za Tobą - zauważyli Cię. Teraz pokaż im, że jesteś ciekawą osobą i masz co zaprezentować światu!


Pamiętajcie, że po pewnym czasie Instagram zablokuje Wam możliwość obserwowania na kilka minut!


Instagram: @sylvestrra
Snapchat: sylvestrra

Komentarze

 1. Orety nie lubię takiego sztucznego nabijania followersów...ciesze się jak obserwator jest aktywny i na dłużej ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niestety nie wszyscy to rozumieją... ilość spamu jaką kasuję z profilu IG jest przerażająca.. Ja liczę na to, że osoby, które przez przypadek wejdą do mnie zostaną na dłużej, bo po prostu spodoba im się moja praca :)

   Usuń
 2. Ale na początek trzeba jakoś zdobyć choć minimalną oglądalność, teraz na insta jest u mnie lepiej, ale musiałam na początku tak własnie postepować, choć starałam się obserwować profile, które naprawdę mi sie podobały, dla mnie gorzej jest z blogiem, zostawiam swoje linki, komentuję, obserwuję i nic nie zostaje odwzajemnione :( szkoda, bo obiektywnie porównując z wieloma blogami mam fajnej jakości zdjęcia, wszystkie swoje własne, wiec nie wiem o co chodzi , jakaś chora konkurencja czy co? jakby co zapraszam do siebie, odwzajemnie sie oczywiscie:)

  blog minimalissmo

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz