Philips Lumea Prestige

Już 7 marca rozpocznie się wielkie testowanie Philips Lumea Prestige. 110 Ambasadorek będzie miało możliwość przetestowania na własnej skórze urządzenia Philips Lumea Prestige. Mam nadzieję, że uda mi się dołączyć do tego grona.Na początek opowiem Wam co to jest za urządzenie :)


Philips Lumea Prestige to urządzenie, które pozwoli nam cieszyć się długo gładką skórą bez konieczności wykonywania długich i bolesnych zabiegów kosmetycznych. Za mało? Otóż wszystko możecie zrobić same w domu!

Philips Lumea Prestige wykorzystuje IPL, czyli innowacyjną technologię intensywnego światła pulsacyjnego, która jest oparta na metodach stosowanych w profesjonalnych salonach kosmetycznych. Impuls światła kierowany jest do cebulek włosów, dzięki czemu włoski się osłabiają, wypadają, a ostatecznie zahamowane zostaje ich odrastanie. Metoda ta pozwala cieszyć się gładkim ciałem nawet do 8 tygodni! Kilka ultra krótkich zabiegów co 2 tygodnie, później tylko prewencyjne zabiegi dla podtrzymania efektu i voila! Całe wakacje bez maszynek i wosku! :)Do Philips Lumea Prestige dołączone są 4 nasadki, które pozwalają lepiej dopasować się do poszczególnych części naszego ciała: twarzy, nóg, pach i bikini. Obie pachy wydepilujesz w ten sposób w ciągu 1 minuty! Jednej! A ile zabiera Ci depilacja tego obszaru teraz?


Ponadto, Philips Lumea Prestige posiada czujnik SmartSkin, dzięki któremu nie musisz się martwić o to, że sama nie będziesz w stanie przeprowadzić zabiegu - urządzenie samo doradzi Ci właściwy poziom intensywności, który możesz zmienić w zależności od swoich potrzeb. W poniższej tabeli możecie zobaczyć odcienie skóry i kolory włosów, dla których zabiegi te mogą być stosowane, aby dały oczekiwane rezultaty :)


Prawidłowo przeprowadzony zabieg jest bezpieczny i bezbolesny, a lampa wystarczy nawet na 20 lat użytkowania!

I jak? Ciekawe tego urządzenia? Ja bardzo! :)


Sylvestrra

Zapraszam na mój profil na Instagramie:

www.instagram.com/sylvestrra

oraz na Facebooku:

www.facebook.com/sylvestrranailsNależę do społeczności trnd, która umożliwia bezpłatne testowanie produktów czołowych marek i dzielenie się opiniami o nich ze znajomymi i przyjaciółmi. 

Komentarze

  1. Jestem ciekawa efektów po tym urządzeniu, czy rzeczywiście później wystarczy wykonywać zabiegi co jakiś czas i ma się gładką skórę :)

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz